| oOoLadyMoOo a întrebat:

Cum poti trece cel mai bine peste tradarea unui prieten \ unei prietene?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iertarea este arma celor intelepti.Si cum putini mai poseda comoara astaoh go on
Nici macar nu gandim cand alegem sa ne certam cu cineva si sa ne dam victime. Daca maine nu mai suntem? Sau persoana care m-a tradat nu va mai fi? Nu as putea sa imi iert niciodata faptul ca am exagerat lucrurile si nu i-am dat dreptul la replica
Cu cat judeci un prieten cu mintea cu atat uiti ca locul lui e in inima.Tocmai de asta suntem duri cand ne certam si minunati cand cerul e senin

| dokosvai a răspuns:

Pai simplu stai si gandesti in asa fel ca si cum nimic nu s'ar fi intamplat te gandesti si tu la ce ai vrea sa faci in viazawinking

| cristi11cristian a răspuns:

Daca te-a tradat, inseamna ca nu ti-a fost niciodata prieten-dar mai exista si fff mici exceptii.si depinde si de gravitatea lucrurilor cu care va confruntati!