| cocoshanell a întrebat:

Cum poti uita mai usor pe cineva linga care ai stat 4 ani?

Răspuns Câştigător
| monique a răspuns:

Nu-l uita, aseaza-l doar pe locul cuvenit in inima si mintea ta, impaca-te tu cu tine insuti, aduna-te si mergi mai departe. Viata are multe de oferit, nu e bine sa te blochezi intr-o idee sau persoana.

1 răspuns:
| Spark a răspuns:

Depindehappy daca e o persona decedata: in primul rand condoleante in al doilea ocupati mintea cu ceva
daca e o fata, un baiat de care ti-a placut si acum numai e langa tine incearca sa iti faci o prietena un prieten de care sa iti placa mult! Asa e cel mai usor