| Andrada_Bâra_1998 a întrebat:

Cum primesti subscribe pe facebook? Adica sunt unele persoane care au subscribe chiar daca nu am maximul de prieteni.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Si-au pus pe facebook optiunea de "Abonare", iar cei care nu vor sa bage la prieteni persoana raspectiva dar vor sa ii vada postarile recente, se aboneaza (subscribe). Asta e valabila in special pentru persoanele mai importante care isi transforma profilul lor personal de facebook intr-o pagina. Uite aici: http://alexandrunegrea.ro/2011/09/15/facebook-abonare-la-profil.html

| Andrada_Bâra_1998 explică (pentru znstr):

How can I start getting subscribers?
To start allowing subscribers:
Click in the top-right of your screen
Select Account Settings
Click Subscribers on the left side
Check the box to the right of Allow Subscribers
Learn more on the Introducing the Subscribe Button page.
- faza e ca nu este "subscribers" pe o parte

| znstr a răspuns (pentru Andrada_Bâra_1998):

Uite aici o intrebare mai veche si la raspunsuri scrie exact ce sa faci: http://www.tpu.ro/......u-cum-pot/ sper sa reusesti!