| UtilizatorTotiPentruUnu a întrebat:

Cum pun badgesurile la imvu? am badgesuri si am reusit sa pun una, cu greu am tras-o pan in icoana potrivita apoi restul numai pot... le trag dar cu greuuuu si nu ajung sa le pun ca se duc inapoicrying(((((((((((( care-i prbl? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| IuliaCx a răspuns:

Http://mb.imvucodes.net/
:)

1 răspuns:
| OneDirectionForever1D a răspuns:

Heei.Nici mie nu mi-a mers.Am cautat si zice ca merg mai bine numai daca intri pe google chrome, opera etc. Poti cauta si tutorialuri daca nu stii sa le pui.Mie mi-a mers foarte bine! Bafta