| mary_4042 a întrebat:

Cum pun filmulete pe youtube? va rog spuneti-mi am nevoie

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Dai la upload si dai browse apoi selectezi videoul se incarca si gata big grin! funda?

6 răspunsuri:
| RenataG a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie cont pe yt. daca ai intra pe contul tau apoi ai upload, upload video, clik pe ala, browse... clik si dai apoi clik pe vide-ul tau si mai trebuie sa pui niste detalii pe care cu siguranta o sa le completezi pentru ca sunt simple...succes

| Dobitoc a răspuns:

Pai fa-ti cont in caz de nu ai.Si dai la upload video si de acolo cred ca o sa te descurci.

| mary_4042 explică:

Pai vreau sa adaug pe youtube un videoclip si nu stiu cum. cont am dar nu stiu sa adaug videoclipuri

| AleeeM a răspuns:

Pai iti faci un conthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce fundita si cei aia?

Răspuns utilizator avertizat