| elenita_7894 a întrebat:

Cum pun pe facebook pe cineva ca grad de rudenie?

Va rog repede!

fundita!love struck:X

Răspuns Câştigător
| lauryss a răspuns:

Intri pe profilul tau si sus undeva iti va aparea "Editeaza profilul". Apoi in dreapta dai click pe "Persoane importante" si apoi la rubrica "Familie" selectezi prietenul si gradul de rudenie. Apoi salvezi modificarile si gata! happy

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Dai la profilul tau si mai sus ai "editeaza profilul"-->persoane importante si dupa alegi tu.

| madalyna a răspuns:

Dai unde scrie sus profil apoi dai la editeaza profilul apoi dai unde scrie persoane importante si selectezi ce grad de rudenie vrei si ce persoane vrei dintre prietenii tai

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Unde sunt scrisi prieteni ai acolo un creion.dai pe el si dai la rudenie si scrie adauga si adaugi pe cine vrei tu. funda?laughing

| Accadella a răspuns:

Pai...intri pe facebook-dai la profil sus acolo-apoi informatii-si iti apare Educatie & Serviciu etc etc- intri la editeaza la ricare dintre ele-si in stanga apare ceva de genu inf de baza, poza de profil etc.-intri la a3a persoane importante-si trebuie sa apara ceva de genu Stare civila si jos Familie dai acolo selectezi gradul de rudenie si pers.
Sper ca te-am ajuat!:*