| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Cum pun poza la avatar? DAu fundawinking vreau o prietena si nu gasesc din constanta vreau o prietena si nu gasesc din constanta toate prietenele din constanta sa apele la mine va rog feteleorwinkingnu glumesc cu faza cu caut si nu gasesc

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Pai acolo unde ai poza apesi pe ea. Dai pe display image. Apoi select. Dupa dai pe Browse... Isi alege poza. O selecteaza apoi ii da open. Apoi ii da ok de doua ori.

| nsudfnaoudnaso explică:

Nu la messenger la TPU