| Aniiia a întrebat:

Cum pun si eu pe un blog muzica pe fundal? Cine ma poate ajuta? Este blogspot.com! Fundita:*love struck

1 răspuns:
| AlexAndrei99 a răspuns:

Trebuie sa adaugi un media player cu un link, de preferat radio. Nu stiu daca merge si un playlist creat de tine.
Ma rog, daca este html poți sa intri pe niște situri sa te informezi de cod/culoare/dimensiune, etc. Este mai dificil daca este html, dar din câte stiu blogspot nu folosește html, sunt deja atașate in meniu ca media player, sau ceva de genul, acolo dai click pe ea, o poziționezi si adaugi link.

! M-am exprimat prost, orice site are html, dar acel site folosește "scurtături" (un termen sa il înțelegi).
Sper ca ți-am fost de ajutor. Bafta