| NatashKa a întrebat:

Cum puteti voi sa va descrieti prietena sau prietenul vostru(a) cel mai bun. Astept variante. Dau fundita aceluia care va scrie primul.

Răspuns Câştigător
| andreutz99 a răspuns:

Raspuns din partea unui baiat:

Buna

Prietenul meu este f. special Cu el ma joc glumesc cateodata fac temele E bine sa ai un prieten langa tine te ajuta si nu te plictisesti! Sfat: daca nu ai un prieten fa-ti repejor unul!

Bafta NatashKa!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Niciodata nu m-am priceput la autocaracterizarihee heeblushing

| Vanesa_9948 a răspuns:

Eu pot sa descriu prietenul meu cel mai bun scriind despre calitatile sale care mau atras fata de aceasta persoana ce sentimente exista intre noi si cum ma ajuta prietenul in momentele grele din viata mea prin care am trecut cu ajutorul acestui prieten...