| matahari a întrebat:

Cum recuperez o adresa de mail yahoo stearsa in urma cu 2 ani >merci

5 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Eu nu pot recupera ziua de ieri sad deci nici tu nu poti...

| Tsunade99 a răspuns:

Pai daca a fost stearsa nu o mai poti recupera. Sa zicem ca in urma cu 2 ani ti-ai aruncat colierul norocos la gunoi pentru ca credeai ca iti aduce ghinion iar azi a inceput sa te gandesti ca ti-ar trebui. Deci nu poti sa-l recuperezi, ca adresa.

| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa o recuperezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sters acea adresa de e-mail iti poti face din nou alta cu acelasi id.
Pentru a verifica daca aceasta exista, trimite un e-mail de pe yahoo catre acea adresa, in circa 10 minute iti vine inapoi acel e-mail expediat cu explicatiile de rigoare ce atesta ca acea adresa de e-mail nu exista.

| Kiiiissss a răspuns:

In primul rand nu ai ales categoria potrivita. laughing) asa. si in al doilea rand nu poti sa o recperezi! Fundabig grin`!