| anonim_4396 a întrebat:

Cum s-a terminat filmul Impreuna pentru tot deauna?

Răspuns Câştigător
| Antonia981 a răspuns:

Azi am vazut si eu episodul, a fost finalul! Pai deci: Fernanda sa maritat cu Franco Santoro
(Eduardo Juarez), Lili s-a vindecat si e logodnica lui Miguel (numele de familie l-am uitat),
Aurora a ramas cu Santiago, Barbara a fost condamnata pentru toate delictele pe care le-a facut la 265 de ani
de inchisoare, dar cum niciun om nu traieste atat de mult, pedeapsa maxima a fost de 60 de ani! Nu a
putut suporta si a vrut sa moara, si-a turnat benzina in cap si apoi si-a dat foc cu bricheta, dar
nu a murit, in schimb arata GROAZNIC, avea mainile arse, nu avea par, fata ei era complet arsa
in fine, o drama totala, Artemio Bravo a murit! Si
cam atat sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Poi, Eduardo s-a casatorit cu Fernanda, Santiago era impreuna cu fata aia am uitat cum o cheama si cu copilul lor, Rebeca era in inchisoare si avea nu stiu ce boala[doamne in ce hal aratastraight face], Lui Camilo ii parea rau de tot raul facut, Lili a fost ceruta de navasta, era o femeie dar nu mai stiu cum ii ziceathinking care statea cu sotul eithinking a aflat ca e insarcinata, englezul ala si cu Venus au decis sa aiba si ei un copil.

| Anileda a răspuns:

Uita-te pe youtube.