| TaZManik a întrebat:

Cum s afac o fata sa ma iubesca?

Răspuns Câştigător
| pithicot a răspuns:

Ce intrebare! Nu ai cum sa o faci sa te iubesca.Tot ceea ce poti face este sa incerci sa te apropii de ea, dar... dragoste cu forta nu se poate.winking

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Fi langa ea mereu, fa-i complimente frumoase si vezi ce iese big grin

| DenisaMetal a răspuns:

Incearca sa fi mai atent cu ea. Si incerca sa comunici mai mult, sa fi mai apropiat de ea. Sa ii propui ceva sa faceti ce va place amandurora si sa pui pasiune in cea ce faci si vezi poate se naste o iubire :X.
Iti doresc multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i fi un bun prieten pe care sa se poata baza, oferai intelegere, sprijin si nu-i arata ca esti nebun dupa ea... fa-o sa se indragostesca ea de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate dragoste cu forta(din propria experienta)!

| darrenhaayes a răspuns:

Stai la panda si spune i ce ar vrea sa auda.