| Sayori a întrebat:

Cum să accesorizez puţin uniforma şcolii? Trebuie să port camaşă albă si o vestă, plus blugi. Dar ceva idei de accesorii, fundiţe, imprime-uri etc. Si ceva idei de machiaj sau hairstyle.
Dau fundăă la cel mai creativ. puppy dog eyes

P. S. Nu vrei, nu raspunde. Cel putin,, nu comenta degeaba, drăguţă.puppy dog eyes

Mulţuuuu puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| StGalleon a răspuns:

In calitate de baiat, iti pot spune ca la machiaj merge ceva decent, care sa se potriveasca cu culorile, in cazul tau, culoarea blugilor... si la hairstyle, aici depinde NUMAI de culoare si de tipul de par pe care il ai.

| Sayori explică (pentru StGalleon):

Paii, am parul saten deschis, un pic mai jos de umeri si drept plus breton pe partea stanga. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| PatatuIoan a răspuns:

Eu zic sa-ti pui un ecuson in camasa cu ce te carcterizeaza(un cal de exemplu).
O sa ma mai gandesc si o sa-ti raspund.