| vancclaudiu a întrebat:

Cum sa aduni multe like-uri pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Pai oare cum? le dai link-ul prietenilor tai de la fb sa iti dea like si daca vor adica doar daca tu ii rogi. ei pot da poza sau la ce vrei tu sa iti dea like mai departe. si asa faci multe like-uri happy

8 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Prin publicitate.happy

| Adelina1998B a răspuns:

Poi! incepe sa stai cu prietenii astfel incat ei vor chema altii te vei imprietenii si cu prietenii lor si tot asa. Dupa te vor cauta pe fb sau invers, deveniti prieteni si asa o sa vezi ca o sa ai din ce in ce mai multe like-uri! Iar cu pozele incearca sa faci cat mai artistice nu orice poza pe care o faci sa o bagi direct pe facebook mai trebuie putin si ajustata contrastu si mai multe si mare atentie sa fie cat mai naturala modif! Sper ca te-am ajutat :* Funda? :O3

| tpuforyou a răspuns:

Esti narcisist! te>ar incalzi cu ceva multe like>uri! personal pe mine nu ))
ti>ai dori sa fi vedeta pe facebook!
ps + scuze daca am fost cam dur!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu alti administratori de pagini sa te ajute cu promovarea...

| motolo9ve a răspuns:

Fi tu insati.

| MerVeilleuX a răspuns:

Vrei like-uri la profilul tău sau la o pagină de facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cersesti..injositor dar merge vad.