| бунтарка a întrebat:

Cum sa aflu daca baiatul cel iubesc ma iubeste pemine

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Singura modalitate sigură, este să îl întrebi.
Altfel, nu ai cum.

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti baiat?

| Dariusuu a răspuns:

Nu poti afla, dar poti sa simti.

Pai uita-te la felul cum se exprima, la felul cum se comporta cu tine.
Daca e grijuliu, sensibil cu tine ai toate motivele sa crezi ca el te iubeste.

Te pup.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Iubirea adevărată nu se limitează la cuvinte ci poate fi observată în special din acţiunile şi comportamentul unei persoane. De aceea fii atentă la felul cum te tratează băiatul despre care vorbeşti, dacă comportamentul său transmite ideea că-i eşti scumpă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt câteva semne după care îţi poţi da seama când un băiat te place,
http://www.anticonceptionale.ro/......place.html
Te pup!

| qCristiina a răspuns:

Numai daca il intrbi poti sa stii daca te iubeste.