| ira_2724 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat ma place, adica eu il plac insa nu stiu care e atitudinea lui fata de mine.sintem prieteni foarte buni si ma tem sa fac vreun pas gresit care ar putea strica si prietenia noastra. ajutamina va rog si spuneti-mi cum sa-mi dau seama daca ma place

5 răspunsuri:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el, el va spune da sau nu dar asta nu o sa va schimbe prietenia(daca spune nu o sa iti spuna ca vrea sa fiti doar prieteni.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Si asa intamplator intreaba-l daca te place. Si daca se inroseste, te place. Daca nu se inroseste nu te place. Sau daca lasa capul in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se inroseste te place.

| ira_2724 explică:

Cind incep tema asta ap parca vrea sa fuga de raspuns. asta ce inseamna? si se mai face si roshu))))

| ira_2724 explică:

Cind vreau sa discut cu el la tema asta ap parca incearca so evite ...nu stie ce sa faca ca sa ma dezbata de la tema si inca mai si roseste. asta ce inseamna?