| rebeca2011 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat ma place cu adevarat? adica stiu ca ma place dar nu stiu daca ii place corpul meu sau de mine. cum sa aflu? dau funda celui mai bun ras!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai gandeste-te si tu, daca stii ca te place, si el chiar te place, atunci nu trebuie sa-ti mai faci probleme pentru corp sau despre atitudine, pentru ca daca te palce, ii place tot la tine.
Eu unul, si nu numai eu, foarte multi baieti nu intelegem prostia asta de termen pe care il auzim mai mereu "ma place cu adevarat", daca poti sa-mi explici. cum adica cu adevarat?
Tu cand placi pe cineva placi fals? Sau negativ sau cum?
>.< cam greu de inteles la ce va referiti cand spuneti asta, really, daca te place, te place si atat, tine minte, pentru noi baietii nu exista chestii ca:
1.Placutu cu adevarat > Noi doar placem pe cineva nu placem "cu adevarat" >.<
2. Tonul > Noi nu vorbim cu un anumit "ton" mai rau sau mai bun, dar pentru fete, asta e un motiv de cearta -,-
3. Gelozia > Dc voi aveti o asa ura pe fosta prietena sau pe o fata care se uita mai frumos la noi. In general unii baieti sunt gelosi, dar majoritatea nu prea...
Si sunt multe chestii.
Am vorbit cam mult nu?tongue
In concluzie, daca stii ca te place, atunci asta e, te place si atat.

| rebeca2011 explică (pentru MenInShadow):

Mersi pentru ajutor!

| MenInShadow a răspuns (pentru rebeca2011):

Cu placerehappy

| Alexa21yo a răspuns (pentru MenInShadow):

As vrea sa stiu mai multe detalii. Poti sa lashy id-ul tau?
ai vorbit mult si binehappy vreau sa stiu alea multe chestii si euhappy

| DSht a răspuns (pentru MenInShadow):

Un raspuns cat se poate de bun!

| MenInShadow a răspuns (pentru DSht):

Multumesc!happy

7 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Faza cu "daca ii place corpu tau" e o mare porcarie. Daca "ii place corpu tau" si doar atat inseamna ca nu te place cu adevarat.Un baiat care te place cu adevart de place pe TINE adica ii place totul la tine si bunele si relele si ii place de tine asa cum esti nu asa cum "arata corpul tau". Asta e parerea mea.