| victor_6313 a întrebat:

Cum sa aflu daca un prieten este indragostit de prietena mea?

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi u

sa o pui pe prietena ta sa se dea la el(cam aiurea asa)

sau sa pui un alt prieten sa intrebe

sau chiar din comportamentul lui

7 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Dupa comportament...adica vezi cum se comporta in preajma ei, cum vorbeste, daca se da mare, sau face pe tipul innocent. ei vezi si tu, dar daca se comporta normal(ca de obicei) nu o priveste intens si chestii, atunci nu trebuie sa-ti faci griji ca o place, dar eu nu creed ca e o idee buna sa'l intrebi tu, adica daca ii place de pr ta, nu cred ca ti'ar spune tie.
in fine
Sper sa-ti dai seamahappy
Noroc:d

| bOse a răspuns:

Vezi daca se uita sinistru dupa dansa'.

| Biankaa a răspuns:

Pai greu de spus ...vezi km o priveste si ce gesturi are fata de ea :*

| apaplata_7449 a răspuns:

Pai poti sa-ti dai seama daca sta prea mult timp cu ea sau se face bagat in seama in prezenta ei

| PastilutaExti a răspuns:

Imbatal bine si atunci il poti intreba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, si tu! Ce e frumos, si lui Dumnezeu ii place tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai intrebari stupide pe site-ul asta! cum sa aflu daca un prieten este indragostit de prietena mea? cum sa il/o cuceresc? ma place x? m-am masturbat mai sunt virgina? am supt-o mai sunt virgina?