| myky16 a întrebat:

Cum sa am parul drept fara sa folosesc placa sau alte electronice:d:d:d

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Incearca sa folosesti perie rotunda atunci cand iti usuci parul.O sa il ai drept.Bine...acum nu la fel de drept ca atunci cand il indrepti cu placa, dar e mai sanatos pentru par sa folosesti peria.Folosind placa, parul se degradeaza si o sa inceapa sa iti cada si sa se spicuiasca.Asa am facut si eu si acum il intind cu placa,dar mai rar. Poti sa faci astfel:iei peria, o tii sub par, iar uscatorul de par in partea opusa periei.Pe masura ce tii uscatorul, rotesti peria in asa fel incat sa iti ramana parul drept.Eu asa facwinkingSper sa meargahappy

2 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Il bati in palme

| foreigneyes a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, il usuci cu feonul si il piepteni cu o perie, in acelasi timp.