| FataCuBuff a întrebat:

Cum sa am vrajeala cum sa fiu smechera si cum sa nu ma las calcata in picioare de nimenii si cum sa invat bine la scoala si cum sa ma inteleg cu toata lumea si etcc. cine imi zice funda+vot

2 răspunsuri:
| byby34 a răspuns:

Multe intrebari!
sa stii ca daca vrei sa fiii alt cine decat cine esti nu.ti va merge nici odata!
Eu zic sa nu te schimbi!
SPER CAM AJUTAT!

FUNDA?

| crm11 a răspuns:

FII TU INSATI! cine te place, te place pentru ceea ce ejti.cine nu treaba lui.
e mai bine sa ai in preajma ta pers adevarate nu toti falsi era o vorba''fate placut pentru defectele tale ca calitati au totii""...happy