| FanElenaGheorghe a întrebat:

Cum sa atrag baietii, daca am ochelari? Ce le plac baietiilor la fete? Sunt o fata de gasca, nu sunt timida, dar sunt foarte sentimentala!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Fii tu insusi, faptul ca ai ochelari nu e tocmai o problema, sunt modele de ochelari care sunt la moda deci...
"Ce le plac baietiilor la fete?" Difera de la baiat la baiat, mie in general sa fie o fire sociabila si deschisa, sa fie ea insasi, nu stiu, nu pot da prea multe exemple, nu am tiparit un anume model in minte, dar in general orice fata e atractiva in felul ei.
Ca esti sentimentala poate fii o problema daca nu stii sa le tii sub control, eventual ascunse, daca nu ai incredere deplina in cineva nu iti exprima sentimentele de obicei te vor "distruge".

| AFR81 a răspuns (pentru OldSoul):

Fii tu insuti*, poate fi* si inca o gramada. @FanElenaGheorghe mai bine nu lua drept bun exemplul asta. Sa scrii corect gramatical cand comunici cu un potential iubit este foarte important, sa stii asta de la mine.

| OldSoul a răspuns (pentru AFR81):

Iti vand un pont, degeaba scrii corect daca esti un arogant, o potentiala iubita nu va vrea sa traiasca alaturi de unulwinking
Asa ca, uitate la tine inainte sa ii critici pe altii.
Daca ma critici ca am facut o greseala de ortografie crezi ca esti cu ceva mai bun ca mine? Iti spun eu ca te inseli.
Prin astfel de critici tot ce reusesti sa demonstrezi este ca esti un frustrat plin de complexe.

| AFR81 a răspuns (pentru OldSoul):

Ok rolling on the floor Totusi vezi ca e Ingamfat*, Uita-te*.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am citit intr-un articol ca, chiar daca noi suntem deranjate de ochelari barbatii ii vad ca pe un accesoriu foarte sexy. Trebuie doar sa gasesti niste rame care sa te puna bine in valoare. In plus, trebuie sa inveti sa ai mai multa incredere in tine, asta e cea mai atractiva, te asigur.

| AvalohAlyn a răspuns:

Dar pe mine care am ochelari si sunt baiat cum sa atrag fetele si sa nu fiu considerat tocilar?laughingIa-ti rame misto si fii naturala si sociabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa,si?
Daca ai ochelari care e problema?
Iti pica dupa nas, au desenate caractere obscene pe ei sau sunt murdari?
Ca altfel nu vad care ar fi problema.

| Satango a răspuns:

Frumuseţea este relativă. happy

| Daniellllll1 a răspuns:

Asa,si? Ce daca ai ochelari?
Fii tu insati, daca ai ochelari, asta nu inseamna nimicwinking. Sunt foarte multe fete care arata mai bine cu ochelari decat farawinking. Daca asa a vrut Dumnezeu sa ai ochelari,nu e un defect,probabil e un +, un baiat intreg la cap nu te va judeca niciodata daca porti ochelari sau nu.

Toate cele bune!