| lucian13 a întrebat:

Cum sa bag teme pe un sony ericsson w395 pentru ca nu am gasit deloc pe net o tema care sa mearga crying. va rog ajutati-ma happy

4 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Intre pe zedge.net si acolo sigur vei gasi!

| AlecSSyA a răspuns:

Incearca sa iei de pe mobil9.Scrii modelul telefonului si iti da teme, jocuri, fundaluri, etc. Apoi salvezi ceea ce ai luat in pc, apoi vei avea nevoie de USB pentru a le baga in telefon. Sper ca am fost de folos.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe modelul asta de tel nu merge sa pui teme.si eu am incercat dar tot degeabahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un tel la fel si nici eu nu stiu cum sa bag teme dar eu cred ca se poate doar la Orange shop