| Tequila1428 a întrebat:

Cum sa conving un prieten sa merg cu el la colindete? :*

Răspuns Câştigător
| Shooter a răspuns:

Pai poti sa il rogi frumos sau in cel mai bun caz(cum faceam eu cand eram mic) il santajezi cu ceva...de la scoala...de acasa, gasesti tu.

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, nu trebuie să-l obligi, dacă vrea să meargă e bine dacă îi poţi spune că nu mai ieşi cu el nu te mai joci, dar nu trebuie să îl şantajezi cu siguranţă va merge cu tine.
O seară bună!

| BuGz a răspuns:

Spune-i ca tu stii locuri imi bune un de omanenii dau mai multi bani big grin
IL vei convinge imediat

| Tequila1428 explică:

Nu eu ma refer ca el nu vrea cu mine dar eu cu el da... Ce pot sa ii spun :*

| AliveOne a răspuns:

Spune-i ce poate face cu banii castigati

| oAaaNaa a răspuns:

Eu am convins-o pe pr mea sa mergem amandoua si ia-m spus ca ne da multi bani si multe dulciurilaughing