| anonim_4396 a întrebat:

Cum să cuceresc o fată?
Am o colegă de clasă de care chiar m-am îndrăgostit. Ea nu dă semne că ar fi prea interesată, dar mă înnebuneşte, aşa că ce aş putea face ca s-o cuceresc totuşi? Menţionez că e una din tipele şi inteligentă şi frumoasă şi nu e cu chestiile astea clasice - gen ţinutul mâinii sau chestii de genul.

5 răspunsuri:
| just0stefana a răspuns:

Desi sunt fata nici mie nu-mi place sa-mi tin iubitul de mana, si nici ca el sa ma tina de dupa cap sau ceva de genul, date si u pe langa ea ajut-o cu lucruri mai grele, invatati impreuna chestii de-astea; (cu fetele e mai usor, pentru. c daca te indragostesti d ele si afla, chiar dac nu te place nu face asa mare tam tam ca un baiat) deci nu te sfii

| DeeDee28 a răspuns:

Fii dragut cu ea, fa-i complimente de genul : "esti draguta, inteligenta". Spune-i sa iti explica tema la ceva, sau lectia, pentru a vorbi mai mult cu ea si pentru a va cunoaste mai bine. Vorbeste cu ea pe mess, mai trimite-i cate un pupic sau o imbratisare.
Fii tu insuti si o vei cuceri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sai bagi la gauaza

| firedragon77 a răspuns:

Exact problema asta o am si eu...sunt de aceeasi parere cu voi baieti...

| cristi2012 a răspuns:

Ti-as spune o modalitate noua...dar sunt cam multi pe TPU...modaliatea asta este strict secreta si nnu trebuie dezvaluita in public. daca afla vreo fata de ea.in orice caz ti-as spune-o dar nu in public.