| rafael333 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata? sunt in clasa a saptea si imi place de o fata
si nu stiu daca ma place si as vrea mult sa ma combin cu ea!
nu doar pentru ca e frumoasa ci si ca ne potrivim cred eu. ajutor funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa-i zambesti!
Sa o privesti mai mult decat pe celelalte fete!
Sa-i faci complimente!
Sa-i cumperi flori!
Sa o conduci spre casa!
Sa petreci cat mai mult timp in preajma ei.
Sigur isi va da seama ca esti interesat de ea!

| Tazzer a răspuns (pentru NoSmile):

TristZambet esti fata?big grin

| NoSmile a răspuns (pentru Tazzer):

Da. de ce?

| Tazzer a răspuns (pentru NoSmile):

Ma gandeam dupa raspuns tongue

| NoSmile a răspuns (pentru Tazzer):

laughing
Ce vrei sa insinuezi?

| Tazzer a răspuns (pentru NoSmile):

Nu insinuez nimic tongue Dar numai o fata ar fi spus chestia cu florile si sa petreca in jurul ei mult timp tongue Dar de ce te numesti " no smile "?(scuze ca intreb aici nu pot trimite mesaj)

| NoSmile a răspuns (pentru Tazzer):

Nu neaparat.
Eu doar am incercat sa te ajuthappy
Ma ''numesc'' asa pentru ca mai stiu sa zambesc!

| Tazzer a răspuns (pentru NoSmile):

Nu am pus eu intrebarea.Multumesc oricum big hug Si faci foarte rau ca nu mai sti sa zambesti.Viata trebuie traita cu zambetu' pe buzehappy

| NoSmile a răspuns (pentru Tazzer):

Nu ai pentru ce!
D-aia sunt aici, sa ajut lumea. Si ma bucur daca si reusesc.
Eh, trec printr-o despartire si mi-e greu! Se mai intampla.

10 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Relatile de acest gen la varsta ta iti fac numai rau, faci ce vrei numa sa te gandesti la ce ti-am zis acum peste vreo 3-4 luni

| Tazzer a răspuns:

Ca parere proprie happy In general trebuie sa fi vorbaret da nu exagera si sa fi amuzant.In general fetele sunt atrase de persoane care au incredere in ei, sunt amuzanti, asculta si zambesc des tongue