| Licurici_1572 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat care e mai smecheras?happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa te dai si u smekera pe lnga el love struck

| VIPER a răspuns:

Date si u pe langa el.fi indrazneata.cand treci pe langa el asa in mers dai un pupic :*. si cateodata mai vorbiti intre 4 ochi. apropiete cat se poate de mult de el.nu te v-a refuza iti garantez eu.

| madalina2727 a răspuns:

Vrei sa te smechereasca si pe tine? Daca e doar o ambitie de-a ta de a-l cuceri si atat atunci e ok, dar daca o sa pui sentimente eu te sfatuiesc mai bine nu, ca tu vei suferi.Pai intra in anturajul lui, iesi cu el si prietenii lui, fii mai indrazneata, provoaca-l la tot felul de lucruri marunte(sigur decente), dovedeste ca esti o tipa glumeata, distractiva si nu-i arata ca vrei sa fii cu el de la inceput.Cu putina indiferenta la inceput eu zic ca il poti cuceri mai repede.de exemplu poti fi mai sociabila cu un prieten bun de-al lui, sa va distrati mai mult si o sa-si doreasca el sa fie in locul lui.Pentru a-l cuceri trebuie sa petreceti cat mai mult timp impreuna indiferent de circumstante si fii indrazneata, fii mai mult decat de obicei ca altfel nu te va remarca. Dar atentie sa nu exagerezi si sa fii asa mereu si cu ceilalti!

| Andra_5221 a răspuns:

Surprinde-l cu ceva, si mai ales FI TU si fi naturala.

| princess92 a răspuns:

Parerea mea este ca baietii care sunt mai smecherasi nu merita, pentru ca vor fi smecherasi si cu tine. dar ca sa iti raspund si la intrebare : parerea mea este ca toata chestia e sa il bagi in seama, dar sa nu ii dai prea multa atentie si sa nu ii dezvalui totul despre tine, lasa-te in putin mister.Bafta!