| Karla201 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat, p mess?

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Incearca sa fi cat mai deschisa cu el, indrazneata, sa ii dai de inteles ca il placi, insa sa nu fi prea disperata!
Vb mult cu el, nu ii povestii despre trecutul tau, in caz ca ai facut ceva grozaviihee hee
Incearca sa ii dai de inteles ca vrei de la viata numai lucruri frumoase, ca vrei relatii serioase si ca nu ai asteptari prea mari de la un baiat, pentru ca s-ar putea sa se simta inferios!
Fi tu insuti si se rezolvawinking

Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti sa cuceresti un baiat pe mess... daca incerci asta atunci denota disperare

| Daiiiy a răspuns:

Pai nu stiu... daca e trebuie sa fi draguta cu el, sa-i povestesi chesti, si daca vrei poti sa pui si emoticoane cu :* big hug love struck, ca as`si dea seama mai repede ca simti ceva pentru el.In primul rand fa`l curios pentru ca atunci o sa-ti puna mai multe intrebari si poate se va intampla ceva happy

Răspuns utilizator avertizat