| deyanne a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat pe mess ce intrebari sa-i pun

Răspuns Câştigător
| Akuryo a răspuns:

Va coanoasteti in viata reala? daca da, mai bine ati vorbi face to facewinking. de obicei e mai usor sa se discute pe mess anumite chestii, dar daca ii spui cand e in fata ta, ca raspuns te poate saruta smug

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Intreaba'l ce face. daca iese afara.cum e in vakanta. spune; i ca iti este dor de el.ar trebui sa te gandesti pe momentul acela.totul vine de la sine.winking

| Amrita a răspuns:

De ce pe mess? Pe mess poti sa-l inviti la o plimbare...asa reusiti sa va cunosteti cu adevarat si in felul acesta il poti cuceri happy

| miauu a răspuns:

Daca iese la o plimbare
intr cel atrage la tine.
daca are hi5.
lasa-i comuri alea alea

| alexandra_6462 a răspuns:

Simplu dai de un preten de al sau sau dai de hi5 sau si te interesezi ce ii place de exemplu o melodie si dai mas ca iti place la nebunie melodia ca o vrei si e inposibil sa nu se bage in seama cu tine, si apoi il intrebi ce melodi mai are si daca te poate ajuta sa mai faci rost de cateva, iar apoi iti ceri scuze ca nu te-ai prezentat, tu esti x-uleasca... si il intrebi cine e, daca va stiti ii spui ca l-ai vazut si chesti minore nimicuri pana ajungeti la lucruri serioase.

| deyanne explică:

Da, il cunosc si in viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. daca stau sa ma gandesc pune-i intrebari cat de cat normale dar nu prea multe. ca dupa aia poate crede saracu baiat ca vrei sa faci misto de el. incearca sa il impingi pe el sa faca primul pas. intelegi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am problema asta. pune-i intebari da nu prea multe ca eu am facut greseala asta si o iesit cam rau. invita-l la o plimbare in grup sau singuri love struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu sigur cred ca... vb politicos cu el, cand ii ocupat(busy)nu intri pe el altfel poate te alegi cu ig(ignor)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa incerci sa te plangi la el si sa vb deschis.asa va prinde incredere in tine...nu e neaparat sa ii pui intrebari si se va si afectiona de tinewinking