| girl01 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat pe mess? mersi. Funda

5 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Fii atenta aici.am citit azi un text si mi-a placut multlaughing

intri pe el si ii spui asa... buna, sunt noua ta prietenalaughing

| mariuspolizei a răspuns:

Mie mi se pare o prostie asta cu cuceritul pe mess...de ce nu te intalnesti cu el si il cuceresti in viat reala.
Ca sa il cucersti trebuie sa comunici cu el. Intr-o comunicare, cuvintele exprima 7% din mesajul pe care vrei sa il transmiti, tonalitatea 35%, iar restul de 55% il exprima comunicarea non-verbala...limbajul corpului, mimica, expresiile fetei. Deci, pe mess nu prea reusesti sa ii transmiti multe...
Intalneste-te cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb despre subiecte care si lui ii plac
dar daca nu l-ai vazut in relitate nu are rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvintele exprima 7% din mesajul pe care vrei sa il transmiti, tonalitatea 35%, iar restul de 55%; 7+35+55=100? rolling on the floor) si restul de 3 % sunt la tine in pantaloni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il suni si ii spui buna, ce faci, pa! si apoi intri pe mess si iti ceri scuze ca te-ai prostit, iti schimbi lookul total si gata, e al tau