| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat obsedat de sani si fund, cum sa fac asa ca sa fiu pe placul lui?

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa inveti, sa te imbraci numa cu fusta larga peste genunchi si sa porti batic toata ziua. Lol ce intrebi si tu nu e logic cum sa il cuceresti? Ii arati o tata sau o bucă si e al tau.

| Alexa33333333333 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Problema este ca daca faci asta te poate socoti curva si chiar daca fac asta, el se uita si la alte fete la sani sau la fund. El ii foarte complicat si nu pre stiu cum sa procedez

| AtateaConditii a răspuns (pentru Alexa33333333333):

Pai iti dai seama ca daca ii place asta e si el curvar, daca se uita si la altele. Nu cauta baietii de genul acesta ca nu va dura mult relatia.

| OnuOnulică a răspuns:

Să îl laşi să îţi pună mâna pe sâni şi fund smug
Aşa e cel mai simplu pentru început.

| Voidwithin a răspuns:

Daca nu te place asa cum esti nu te merita!

| Shattered a răspuns:

Buna. Uite ce e, fii tu insuti, daca te place, e bine. Daca nu, las-o balta, nu merita efortu'.

| Tania59 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat exact in acest gen si nici eu nu stiu ce ar trebui sa fac.