| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat? Va rog spuneti detaliat! Cel mai bun si lung raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prietena mea m-a cucerit prin sarmul ei deosebit, istetimea si frumusetea ei si, nu in ultimul rand, prin bunul ei simt.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde ce băiat vrei să cucereşti. Unii băieţi se cuceresc cu fundul iar alţi cu inima.

Îţi propun să încerci să fii tu însuţi să nu foloseşti nicio mască cât timp vorbeşti cu cineva iar aşa ai şansa să ai o relaţie fericită.
Dacă vrei să cucereşti pe cineva trebuie să fii dispusă să rişti pierderea lui.

Deci prin modul tău de a fi! Încearcă