| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa dau mai multe buzzuri de o data pe mess va rog vreau sa stiu

Funda pentru cell mai bun

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

O posibilitate: Dai un buzz, închizi fereastra persoanei căreia i-ai dat, apoi o deschizi imediat înapoi şi îi dai iară. Alte posibilităţi mai inteligente nu ştiu, eventual dacă s-or fi inventat ceva programe pentru treaba asta... happy
O zi frumoasă!

13 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Mi se pare ca nu se poate!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu se poate doar daca dai un buzz apoi astepti putin si iarasi altfel nup tongue

| Adyr0 a răspuns:

Dai buzz, inchizi fereastra in care vb cu persoana respectiva, dai buzz, inchizi, iar dai buzz, iar inchizi si tot asa pana te plictisesti.

| DizzyZiceCaMataEemo a răspuns:

Mai e si alta posibilitate... poti scrie mie una pana acum mi-a mers

| DizzyZiceCaMataEemo a răspuns:

Ok...am scrii fara spatiu intre ele si nu a aparut poti scrie < ding > dar fara spatiu liber intre ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dau buz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii il copiezi si dupa aia il tot trimiti cuvantu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

--

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scrii asta si dai ENTER

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da scrie si apoi dai copi apesi enter si dupa acea dai paste si apesi enter si tot asa

| ViDrA345 a răspuns:

Pai scrie cand vorbesti cu cineva si copiezi ce ai scris si dai enter apoi dai paste si enter si tot asa( o sa te-nvezi pan-la urma si o sa dai foarte repede ca minewinking

| rares9400 a răspuns:

Scrie