| vasile093 a întrebat:

Cum sa devi mai comunicativ cu fetele, adica ce teme de discutie sa abordezi, despre ce?

Răspuns Câştigător
| Aeerdnaaa a răspuns:

Of.vasile,vasile...eu sunt fata deci cred ca trebuie sa vorbesti cu o fata sau cu fetele despre ce aveti voi in comun...carti,reviste,ce faceti in timpul orelor, jocul preferat.si o abordezi tot mai mult happy

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand sa lasi emotile deoparte,asta daca ai! Subiecte de discutie? Aici e fiecare cu personalitatea si caracteru lui, poate despre ce iti place tie sa vorbesti, nu'i place persoanei cu care comunici! Trebuie sa vezi ce aveti in comun, asa apar si subiectele de discutiehappy