| Callyy a întrebat:

Cum sa devin populara pe facebook

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Pai dai cereri de prietenie la tot orasul si o sa faci si tu un cont din acela cu peste 5000 de prieteni. (Dintre care nu cunosti nici 200).
Dupa aceea pui poze cu tine zi de zi de zi... si tot asa. Acelor oameni o sa le apari zilnic pe prima pagina si o sa inceapa sa te cunoasca. (Evident, unii o sa te stearga de la prieteni dar tot o sa te cunoasca destula lume.)

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Fă poze cât mai sexy, dar și artistice, postează zilnic, dă-ți check-in de oriunde și fă-ți maximul de 5000 de prieteni.

| Paulvasile10 a răspuns:

Pai...nu poti deveni populara decat daca esti tu insuti, sau iti pui poze cu toate organele posibile ale corpului, dar nu recomand ultima varianta!