| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care eu il iubesc. sa ma placa? cum sa fiu cea mai speciala din toate >:"?

Răspuns Câştigător
| UnAOaReCaReE a răspuns:

Te-as sfatui sa fi tuh insati,,, niciodata sa nu te schimbi...si cel mai important nu ii arata ca il iubesti la nebunie fi indiferenta cand trebuie si arata-i ca tii la el in momentul potrivit...

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Marturiseste-i !

| Sadiss a răspuns:

Depinde. cum e baiatu ce ii place blah blah. sa il incurajezi la ceea ce face si altele arata-i ca il iubesti dar mai lasa-l si ceva timp liber sa nu il sufocihee hee

| andreeeeea a răspuns:

Fii increzatoarehappy
mergi tot timpu cu capu sus si nu te pierde si nici nu iti schimba atitudinea cand e el de fata.
Poate un parfum care sa il folosesti tot timpul te`ar ajuta.(sa ii ramana mirosul tau daca intelegi)
happy