| eusuntdana a întrebat:

Cum sa fac ca sa se uite baieti dupa mine cum sa ma imbrac cum sa vb funda plz

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Tu vrei ca baietii sa placa o alta fata sau pe tine? Daca te schimbi atunci inseamna ca o sa placa o alta fata deoarece nu vei fii cum ai fost.
Sunt baiat, stiu ce vorbesc. Nu conteaza imbracamintea.

5 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Dacă tu te milogeşti de băieţi să se uite la tine, cu siguranţă ai un farmec aparte rolling on the floor

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Google imagini> ' goth girl '...e valabil pentru mine

| xToTheZx a răspuns:

Fii tu insuti. Nu toti baietii se uita la haine.

| eusuntdana explică (pentru xToTheZx):

Pai multe fete mi au spus ca ma imbrac urat ca nici un baiat nu se uita la mine si chiar un baiat mi a spus asta cum sa fiu eu insumi

| xToTheZx a răspuns (pentru eusuntdana):

Tu vrei ca baietii sa placa o alta fata sau pe tine? Daca te schimbi atunci inseamna ca o sa placa o alta fata deoarece nu vei fii cum ai fost.
Sunt baiat, stiu ce vorbesc. Nu conteaza imbracamintea.

| Patricia96 a răspuns:

In primul rand,sa fi placuta de toti, nu numai de baieti trebuie sa respecti :
Serioasa
Glumeata
Sa nu perimiti iesiri libertine din parte baietiilor
Sa ai o tinuta decenta
Un strop de machiaj
Calma
Serioasa
Sa nu vb ca o piti(sa injuri, sa vorbesti cu făăăă proastooo.
Asta prefera toti!
Nu trebuie sa te imbraci indecent, sa te porti ca o piti, sa te urci pe toti ca sa fi placuta!