| Chocolate a întrebat:

Cum sa fac ca un cretin din 8b sa imi dea pace...nu il suport...se tine peste tot dupa mine, ma inchide in toate baile in care intru...imipune piedica, ma pisca, imi pune mana pe unde nu trebuie si ma crizez dar nu se potoleste...astazi am mers pana la el in clasa pentru ca fac franceza in clasa lui si aveam ceva treaba... o incuiat usa de la clasa lui si voia sa ma ia pe sus si eu zbieram sa scap de el pana m-a salvat alt baiat si au inceput sa se bata...mereu cand is baietii aia doi impreuna si trec pe langa ei incep sa se batathinking ...au copiii astia distrusi niste gesturi...nu ma lasa in amaru meu in pace...pe holul scolii nu pot trece de ei ca unu ba ma fugare altu ma ia in brate apoi se bat... ce sa facangryangryangry...pe langa chestiile astea unul din ei incearca sa fie mai politicos dar alalalt imi cauta numa porecle...nu'i mai suport pe aia doi! ...cum sa scap de ei... ce au cu minethinking

6 răspunsuri:
| gabitza_3022 a răspuns:

Anuntza o diriginta ceva. vorbeste cu ei.nu ii mai baga in seama... enerveaza'i si u... ii poti lovi cu vorbi. poate te lasa in pace asa.eu numai asa am scapat de cativa colegi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct dirigintei sau directoarei cand o vezi pe hol.

| Elly4all a răspuns:

Este evident ca sunt golani, si mai este evident ca amandoi se bat pentru tine, le place de tine, tu trebuie sa iei masuri altfel cine stie unde se poate ajunge! Anunta directorul si pune'l la curent cu ce se intampla, altfel nu vei scapa niciodata...eu te sfatuesc sa vorbesti cu cineva cu directorul sau dirigintele.

| denisa_7259 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic da si mie mi se intampla la fel cu niste retardati de la mine din cartier...mai demult umblam cu ei si mi-am dat seama ca sunt niste copii fara viitor si am inceput sa nu mai ies cu ei si acum se ia de mine tot timpul si mai e si un tiganus cu ei care se crede cel mai smecher si o data a si dat in mine si nu stiu ce sa fac daca sa le spun sau nu parintilor...ce sa fac?

| Chocolate explică:

Da,spune-le neaparat parintilor, altfel iti pot face mai mult rau.

| Monica_7453 a răspuns:

Acum vrei sa zici ca esti foarte frumoasa big grin? si ca se dau baietii la tine? big grin.pf.