| McGaden a întrebat:

Cum sa fac o fata sa se indragostesca de mine imi place de ea de mult timp e cu mine in clasa sfaturi serioase plzzz

Răspuns Câştigător
| Lunetta a răspuns:

Buna.
Ei bine,ti-as spune sa te apropii de ea incet incet.
Adica, sa vorbesti cu ea pe mess,cat si in viata reala, saincerci sa abordezi subiecte interesante, care o fac sa fie atenta si curioasa.happy
Bag-o in seama, dar in acelasi timp sa nu o sacai.
Invit-o in weekend afara si mai ia minim 2-3 amici comuni (din clasa ta eventual).
Arata-i ca poti fi un prieten de nadejde,amuzant,de gasca, interesant, acorda-i atenti, si dupa...Totul ramane la aprecierea ei. happy

| McGaden explică (pentru Lunetta):

Pe net vorbeste cu mine bine dar in realitate nu prea

| Lunetta a răspuns (pentru McGaden):

Pai, incearca s-o bagi in seama si in realitate, incepand cu.''Buna'', si dupa'' ce faci?''. Dar ai grija sa nu devii stresant.happy

| McGaden explică (pentru Lunetta):

Ok dar cite odata ma ignora

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Nu sunt bun la dragoste si la asa ceva dar mai bine sa nu faci ceva chesitii ca sa te placa fi tu insuti ca de multe ori asta e greseala pe care o facem noi baietii ca facem pe "batman" ca sa ne placa una fi tu insuti mai bine asa si daca te va placea iti vei da seama.Fi tu insutihappy