| rox_8767 a întrebat:

Cum sa fac rost de bani? prin munca

5 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Daca ai 18 ani colaboreaza cu compania americana Forever Living Products.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Roxi, nu stiu cati ani ai si cat de serios te gandesti la cum sa faci bani? stiu ca daca ai cel putin 16 ani, poti incerca la McDonalds cu 4 ore/zi. Cred ca mai intai e prioritara scoala, ce zici? Cu prietenie, Corina

| Manele Man a răspuns:

Taie-ti un picior si pune-te la cersit...la mine a functionat!

| AvalohAlyn a răspuns:

Totul la timpul potrivit! Daca ai sub 18 ani eu zic sa-ti traiesti copilaria ca nu o sa o mai intalnesti.De munca si de propriul tau job o sa te saturi de la 18 ani incolo asa ca profita cat mai ai timp, e doar sfatul meu.

| Vizitiul a răspuns:

Slabe circumstante favorabile, iti vorbesc din proprie experienta.