| Panda a întrebat:

Cum sa fac sa aflu daca prietenu meu tine la mine?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Suna'l pe la 9 dimineata si spune'i ca ai chef de o plimbare daca chiar tine la tine va veni si va face un efort sa se scoale mai devreme(ca banuiesc ca dac este vacanta toata lumea doarme cel putin pana la 10 asa cum fac si eu)te vei alege si cu un raspuns la intrebarea ta si daca va veni te vei bucura si de o plimbarehappy

bafta!

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Intreabá-lwinking

| RamonaMn a răspuns:

Intreaba-l sau ii poti spune ca vrei sa te desparti de el. Daca tine la tine va spune "NU!" etc.etc. tongue

| gortu a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinata

| JackieSue a răspuns:

Testeaza-l.
In revista BravoGirl gasesti din astea cu testeaza-ti partenerul etc.
Da-te ranita in urma unei cazaturi si vedem atunci cat tine la tine.Simplu:cu cat ii pasa mai mult de lovitura ta cu atat tine mai mult la tine.

| just4fun_8801 a răspuns:

La fel cum afli daca rata impunge sau nu...
copilasi pune-ti niste intrebari de ne apuca plansul... acum serios...

| ddd a răspuns:

Fa ceva glume cu el. spune-i ca mergi cu niste prieteni afara (baieti) si vei vedea daca e gelos. daca se supara. Sau cum a zis si Ramona. spune-i ca vrei sa te desparti de el si daca tine la tine cu siguranta se va impotrivi. Bafta