| pamparam20 a întrebat:

Cum sa fac sa ajung prezentatoare de stiri? ce faculta trebuie sa fac si cum sa fac trebuie sa dai examen acolo sau? vreau sa-mi ziceti tot cum sa fac va roogg mult de tot. as avea vreo sansa sa ajung in meseria asta? ca imi doresc foarte mult am doar 15 ani deci mai am timp dar ma ingrijoreaza faptul ca in televiziune sunt doar cateva prezentatoare probabil ca mai multe au incercat sa fie... dar nu au reusit. ce au acelea care au reusit? pile? sau cu adevarat au potential dupa ce criterii se merge. pot inca sa visez ca voi ajunge sau nu am sanse daca nu am niciunfel de pile in televiziune. va rog mult daca stiti informatii ajutati-ma! multumesc

1 răspuns:
| 2gingers0souls a răspuns:

Sa imi exprim un punct de vedere eu, care nu te cunosc, daca ai avea vreo sansa in meseria asta? Daca vrei sa dau cu banul, dau cu banul.