| CikEu a întrebat:

Cum sa fac sa imi stea parul intr-o freza fara sa-l fac mereu cu gel sau fixativ?

2 răspunsuri:
| cristzy007 a răspuns:

Pai eu imi faceam freza imediat dupa dus(adica seara) >>>dar imi ridicam parul decat la spate iar in fata aveam creasta laughing
Dimineata ma trezeam cu ea facuta(doar dadeam cu fixativ s-o mai reglezz si pentru stralucire )>>> creasta mai era uneori intr-o parte dar se indrepta cu fixativ>>>daca nu faceam tepi laughing

| CikEu explică (pentru cristzy007):

Am aceeasi freza buna ideea