| geeeeeo a întrebat:

Cum sa fac sa impresionez o fata cu 3 ani mai mare decat mine si e cam suparata pe mine

promit ca dau funda!

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Prin felul tau unic de a fi, zambeste, fi comunicativ, nu fi (prea)timid fi deschis la provocari noi...prin felul tau de a fi vei reusi sa impresionezi cu siguranta p cineva Fi original, impresioneazo cum crezi tu ca i-ar placea.,. Totul vine de la sine.si daca e supy pe tine un buchet de trandafiri nu strica, cu un mesaj frumos

| ROCKERforever14 a răspuns:

Waw am avut si eu asa ceva pai 1)nu esti timid spune-i sau 2)pune pe altcineva sa intrebe pe cineva in care ea are incredere 100% ori3)impresioneazo pina iti marturiseaza ea ce simte atentie:sa nu perzi sansa ca ea poate sa-si faca pe altcineva adica impresioneazo si cind esti sigur ca te place spune-i

| ROCKERforever14 a răspuns:

Waw am avut si eu asa ceva pai 1)nu esti timid spune-i sau 2)pune pe altcineva sa intrebe pe cineva in care ea are incredere 100% ori3)impresioneazo pina iti marturiseaza ea ce simte atentie:sa nu perzi sansa ca ea poate sa-si faca pe altcineva adica impresioneazo si cind esti sigur ca te place spune-i mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu la o fata cu 7 ani mai mare decat mine