| Ale9934 a întrebat:

Cum sa fac sa joc FIFA 2010 multiplayer? sau daca nu alt fifa? plzzzzzzzz, Fundaaaaaa

2 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Eu stiu doar de Fifa 2011 si 2012 thinking
Presupun ca intri la cotrol, unde schimbi tastele...
Nu prea ma pricep... Dar am jucat cu vara'miu si a mers insa el avea si consola... Este pe acolo undeva optiunea de schimbat tastelelaughing Acolo ai si de player2. Nu prea te'am ajutat dar credeam ca inainte sa incepi jocul te intreaba de multiplayer.
Ma rog. Scuze ca nu stiu sad

| Holczberger_Cristi_1993 a răspuns:

Care vrea in campionat de fifa 10 multiplayer add: cr10tanase sau la site http://fifa-10-superstar.cabanova.com/