| Basceanu_Bogdan_1993 a întrebat:

Cum sa fac sa ma evite profesoara de romana chiar daca stau in prima banca si in fata catedrei

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca poti cumva sa convingi un profesor sa te evite, mai ales cand esti in fata ei tot timpul.

| Nemessys a răspuns:

Simplu. te muti. happy Sau. te prefaci ca esti prea concentrat in caiet (chiar daca nu faci nimic). Pe scurt... evita contactul vizual cu ea.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu poți happy

| Supicadepui a răspuns:

Incearca sa o eviti tu si poate o sa te evite si ea. In caz ca nu vrei sa te muti din banca, muta catedra. Dar daca te-a luat in vizor, poti sa te bagi si sub banca, ca tot nu scapi.

| Ramadan_Omar_1994 a răspuns:

Te prefaci ca esti atent si ca iti notezi tot