| anne_6845 a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu el? am stat 6 luni impreuna da intre timp ne mai desparteam ca eu il tot lasam.recunosc ca nu tineam la el...si prin luna martie ne-am despartit de tot...sincer imi parea foarte rau ca nu mai stateam cu el si inca si in ziua de azi imi pare rau.acum eu am prieten de 2 luni si el la fel... dar cand a fost ziua lui m-a chemat si pe mine, asta a fost acum cateva zile.ne-am sarutat .etc.si mi-a zis ca el tine la mine doar ca nu se poate impaca cu mine ca am facut prea multe si mi-am batut joc doar.toti prieteni lui stiu asta. c pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Daca tu tii la el, ii spui pur si simplu ca atunci era altceva, atunci nu il iubeai dar acum sentimentele tale sunt altele. Ii spui sa iti dea o ultima sansa daca tine asa mult la tine. Iubirea si suferinta merg mana in manawinking

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt de acord cu D33a happyVb cu el. Sp ca il iubesti si ca vrei sa fi iar, cu el. Explica-i cat de mult ti la el si promite-i ca deacum o sa fie altfel decat era odata.
Daca v-a accepta sa fie cu tine ai grija sa nu mai faci aceleas greseliwinkingSucces!

daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea se pare ca ai cam facut multe greseli si baiatul este destul de orgolios. Daca nu te iubeste cu adevarat sigur nu te va ierta. Incerca sa-i dovedesti ca te-ai schimbat si ca intr-adevar merita sa mai fiti amandoi

| emy_5418 a răspuns:

Daca ti-a spus ca tine la tine deakum e un plushappyinseamna k el totusi mai as ashteapta ca tu sal rogi sa va impakati... vorbeshte cu el destul de serios si promite-i k nu-ti vei bate joc de el...winkingbaftahappy

| cooola a răspuns:

Ahhee hee.In primul rand trebuie sa stii ce vrei cu adevarat, daca vrei sa fii cu el, si daca chiar tii la el, cautal si vobreste deschis cu el, mai ales ca ca si el tine la tine.Si daca va impacati ai grija si nu iti mai bate joc... o situtie asemanatoare am trecut si eu zilele astea si am reusit tocmai aseara.:*.Ai grija de tine.si ce faci cu elhappy

| freedom a răspuns:

Pai nu este necesar sa fi impreuna cu el. poti sa te saruti cu el si sa iesi cu el.si daca nu sunteti impreuna daca tot ca iubiti .intr'o situatie asemanatoare eram si eu happy doar k eu am cam profitat de ea

| yanny`s a răspuns:

Arata`i ca iti pare rau... Poate ca intr-un final va veti impaca.

| anne_6845 explică:

A da, am uitat sa zic ceva... ii place sa cante are deja multe piese printre care una mi-a dedicat-o miehee hee.chiar cand ne-am despartit prima data.adica inainte de craciun:X:X ii suuuper... da totsi sa revin la c am vrut sa zic.happy...ma cert cu multe fete din cauza asta... ca am stat cu el etc.si multe imi vor raul acumsad. oricum nu le bag in seama k si acum imi ia apararea la tot ce se intampla.mai fac si eu cate o prostioara cateodatahee hee/.mai comentez. etc.si tot tipmul se baga daca comenteaza cineva:X:X

| anne_6845 explică:

Mi-a zis ca nu crede nici in ziua de azi k tin la eelstraight face da eu il iubesc enormcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt in aceeasi situatie cu tine, insa eu am fost cu un tip 1 an. in care recunosc ca in ultimele luni l-am mai lasat si am mai fost si cu alti baieti... dar acum, dupa 7 luni regret amarnic, si vreau sa ma impac cu el. pana acum cateva zile imi zicea ca ma place dar ieri mi-a zis ca nu-i mai place de mine si nu vrea sa ne impacam, insa eu stiu ca nu are cum sa nu ma mai placa macar 20 %, dar acum el umbla cu baietii si este influentat de ei. si nu stiu ce sa mai fac!