| DouaPuncteIcs a întrebat:

Cum sa fac sa-mi pun si eu poza pe TPU? Vreau si eu sa-mi pun o poza si nu stiu cumsadMa puteti ajuta? pleasepuppy dog eyes Dau funditahappy:*

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

În stânga, acolo unde e un dreptunghi portocaliu unde scrie ''Logat ca...'' ai mai multe opţiuni. Dai click pe ''Editare profil'' şi jos de tot click pe ''Choose''. Alegi poza din calculatorul tau, după care dai ''Salvează profilul''. Şi asta e tot. După câteva minute vei avea poza dorită la profil.happy

| Aηηy a răspuns:

Sau tot in stanga unde este dreptunghiul portocaliu si scrie : vizualizare profil, editrae date de logare, editare profil dai clik pe editare profil. Apoi te duci jos de tot si unde scrie browse dai clik si iti alegi o poza din calculator apoi dai salvare profil tongue

| DouaPuncteIcs explică:

Ms mult tuturorhappykissdar pot schimba poza de cate ori vreau eu?big grinsau numai o data?big grinbig grinbig grinbig grin

| Marian™® a răspuns:

Sau tot in stanga unde este dreptunghiul portocaliu si scrie : vizualizare profil, editrae date de logare, editare profil dai clik pe editare profil. Apoi te duci jos de tot si unde scrie browse dai clik si iti alegi o poza din calculator apoi dai salvare profil funditaaa

| biancabellaa a răspuns:

Dai la,, Editare Profil,, apoi jos de tot scrie browse dai acolo si iti alegi ce poza vrei tu apoi dai la,, Salvare Profil,, si gata nu e greu! e greu pana te prinzihappy

| elypisssy a răspuns:

In primul rand stefania iti multumesc ca ma susti sunt eu elisa fata care este idragostita de justin te pup dulce si daca aveam id de mess si puteam sa intru pe mess cu mare drag vorbeam cu tine ca sa-ti pui o poza cu tine poti sati bagi telefonul la cablul de date de la calculator si pe urma editare profil o sa-ti gasesti o poza de pe telefon careti place si dai clik dreapta si selectezi si gata sper ca te-am ajutat te pup si astept sa-mi mai trimiti mesaje pwpyc

| KatyKat a răspuns:

De kite ori vreai tuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fhtfh