| yoshmenarul a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai gandesc la fosta iubita?sad M-am dezvirginat cu ea, am facut sex oral si acum m-a lasatsad va rog dati-mi sfaturisad fara glume... Ma gandesc tot timpul numai la ea, plangsad beau fumezsad

9 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Îmi pare rău pentru situaţia ta, trebuie să fi bărbat, gândeşte-te că nu te merită... pot să îmi dau seama că eşti un băiat sufletist şi eu una apreciez asta. O să fie un drum nasol până o vei uita dar încearcă să ieşi în oraş cu prietenii...şi fi sigur că vei găsi o fată care să te aprecieze pentru ceea ce eşti şi te va iubi. iar cât despre fosta, roata se întoarce, vorba aia cine râde la urmă râde mai bine happy baftă :*

| Woodenpints91 a răspuns:

Păi şi eu tot nu văd unde-i problema. De ce te-ai plânge, ca bărbat, dacă una ţi-o suge şi dupa aia te lasă baltă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg mane. e greu sa treci peste o situatie ca asta. sper sa iesi cat mai repede din impas gasindu'ti alinare in compania alteia. succes

| JamieGold a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu my friend, cat mai repede posibil fa-ti alta iubita.Lasa plansu ca nu esti muiere, da cu ceva parfum pe tine, ceva gel in par si treci la treaba, ca altfel ramai cu plansu si cu ochii in soare.Plus ca nimic nu face o fata sa se agite mai tare decat sa-si vada fostul cu alta,in conditiile in care ea a optat pentru finalizarea relatie si esti si singura.
O sa-si dea ea singura seama cum sta treaba, tu trebuie doar sa te axezi pe alte fete, mai sunt cateva milioane, nu-ti fa griji.
Hai, capu sus si spor la agatat!happy

| yoshmenarul explică:

Dar nu potsad ma gandesc numai si numai la ea sad crying

| yoshmenarul explică:

Pai nu pot sta fara easad o iubesc atat de mult, dar ea imi zice dupa 1 an ca nu st genul ei crying( nu stiu ce sa mai facsadsad cand ma gandesc la ea ma apuca plansul sad

| yoshmenarul explică:

Nu stiu ce defect amsad nu st nici urat....masina am, bani am...sad dar st prea gelos crying(( asta ar fi motiv sa se desparta de mine?

| yoshmenarul explică:

Nu mai zice nimeni nimic?crying

| Kaia a răspuns:

CEl mai bun remediu ar fi sa arunci totul ce iti aminteste de ea, sa te tii cit mai departe de dinsa si desigur sa incerci sa gasesti pe cineva potrivit. Peste un timp iti vei aminti deja altfel de momentele astea, va fi mai usor. Rabdare si curaj.PA