| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai fiu asa timida? :'( :'( Nu sunt deloc f sociabila sad Si nu sunt nici "populara"... Sfat?! tongue

4 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

De obicei, cea mai buna metoda sa scapi de o asa problema este sa te confrunti cu ea, doar indrazneste, implica-te in duscutii. Cat despre popularitate, asta chiar nu conteaza "lucrurile ieftine atrag multi clienti", asa si cu oamenii.

| dhgrufgyrjk a răspuns:

Cati ani ai?

| SweetHeart22 a răspuns:

Am 13 ani

| NikuKst a răspuns:

Da pai am intalni fete cum esti tu. sincer ar fi ok daca ai gasi de preferat pe cineva la fel ca tine dar pentru asta trebuie sa fii putin indrazneata ..ca sa scapi de timiditate cat de cat cauta sa spui asta cu voce tare fetei/baiatului cu care vb in timpu ala astfel vei mai reduce din emotii sper ca te-am ajutat