| LoveJames a întrebat:

Cum sa fac sa o impac pe prietena mea cea mai buna cu fostul ei preien? el o iubeste mult si eu stiu ca si ea il iubeste in adancul sufletului. Fundita:X

Răspuns Câştigător
| bibicu0552 a răspuns:

Iesiti toti 3 undeva... oriunde lasa-i putin sa se priveasca si daca nu vor face nimic da tu cartile pe fata big grine ce va chinuiti unul pe altul va iubiti? Impacati-va o data. Daca ei doar or sa se rusineze incearca cumva sa-i apropii cat mai mult unul de altul.Treaba ta se va sfarsi atunci cand ei vor sfarsi plimbarea luandu-se de mana eventual sarutandu-se.
P. S ca sa fie mai frumos si mai incurajator pentru ei mai cheama cativa prieteni comuni ca sa-i incurajati impreuna.
Si v-ati mai putea face ca va duceti pana la un magazin sa lati toti ceva.astfel incat sa-i lasati singuri.

Pe prietenii mei asa i-am impacat.Succeswinking

2 răspunsuri:
| Bia1Trice a răspuns:

Hello big grin... Păi poţi face in aşa fel ca cei doi să se întâlnească întâmplător, sau le poţi dovedii că incă se mai iubesc big grin baftă multă

| marylena a răspuns:

Salut. te ajut eu...:*...il chemi pe iubitul prietenei tale la o plimbare, fara ca el sa stie ca o chemi si pe ea.si ei sa nu stie ca se intalnesc la acea plimbare te-am pupat